Dakvisie maakt gebruik van cookies

 

Cookies zijn kleine bestanden die met pagina’s van deze website worden meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer worden opgeslagen. Er zijn verschillende soorten cookies die gebruikt worden voor verschillende doeleinden. Voor het plaatsen van cookies is soms wel en soms geen toestemming nodig. Als u niet akkoord gaat met onze cookie statement dan plaatsen wij alleen de functionele cookies. Als u meer wilt weten over de cookies die wij gebruiken, de gegevens die daarmee verzameld worden en over uw rechten op dit punt, lees dan ons cookie statement en privacy policy om meer te leren over onze cookies.

Het team achter Dakvisie

Dakvisie is een toonaangevende partner als het gaat om dakonderhoud, dakrenovatie en het aanleggen van een nieuw dak.

Directeur

Dakvisie Dennis Geloudemans
Dennis Geloudemans

dennis@dakvisie.nl

Financieel directeur

Dakvisie Judith Geloudemans
Judith Geloudemans

administratie@dakvisie.nl

Technisch adviseur

Dakvisie Peter-Paul van Rooij
Peter-Paul van Rooij

peter-paul@dakvisie.nl

Technisch adviseur

Dakvisie Peter van Duuren
Peter van Duuren

petervd@dakvisie.nl

Administratie

Dakvisie Irma Geloudemans
Irma Geloudemans

administratie@dakvisie.nl

Human Resource

Dakvisie Laura Zeijpveld
Laura Zeijpveld

laura@dakvisie.nl

Uitvoerder service

Dakvisie Boudewijn Kenter
Boudewijn Kenter

boudewijn@dakvisie.nl

Uitvoerder

Dakvisie Corné Verhaaf
Corné Verhaaf

corne@dakvisie.nl

Magazijnbeheerder

Dakvisie Hans Nootenboom
Hans Nootenboom

hans@dakvisie.nl

Dakvisie voor dakonderhoud en dakrenovatie omgeving Breda en Tilburg